Забудовник вимагав 10 тис. дол. США за оформлення права власності на вже куплену квартиру

Підписуйтесь на Telegram канал МЕтри
прокуратура Киева

Столична прокуратура повідомила про підозру 37-річному забудовнику одного із приміських житлових комплексів та його спільниці за фактом вимагання неіснуючого штрафу із власника квартири, придбаної ним у цьому ЖК.

Про це повідомила пресслужба Київської міської прокуратури.

«Згідно із матеріалами досудового розслідування, у 2016 році між батьком потерпілого та забудовником був укладений договір купівлі-продажу квартири у новобудові. Протягом декількох років сторони зазначені у договорі сумлінно виконували умови договору. Після смерті батька потерпілого у 2020 році квартира мала б перейти у спадок сину, у зв’язку із чим чоловік звернувся до забудовника щодо зміни сторони у договорі та виплати залишку грошових коштів, передбачених договором», - йдеться в повідомленні.

Як зазначають в прокуратурі, користуючись ситуацією, забудовник висловив вимогу потерпілому, що окрім залишку оплати за договором, чоловік мусить сплатити ще 10 тис. доларів США так званого «штрафу», який не передбачений умовами договору. У разі відмови сплати вказаних коштів, забудовник пригрозив потерпілому, що той ніколи не отримає права власності на квартиру.

Побоюючись, що може бути позбавлений права власності на квартиру, потерпілий передав обумовлену суму коштів працівниці відділу продажів ЖК, яка перебувала у змові з забудовником.

Наразі забудовнику та працівниці відділу продажів ЖК повідомлено про підозру у вчиненні вказаного злочину.