Карантин не зупинив столичних забудовників

Підписуйтесь на Telegram канал МЕтри
столичних забудовників

На первинному ринку столичної нерухомості за підсумками 1-го тижня карантину активні будівельні роботи продовжилися в понад 50% об'єктів, що будуються, в близько 30% - роботи велися частково, а в 20% - були тимчасово припинені.

Про це, посилаючись на дані аналітичного відділу компанії Citex Development розповіла керівник з розвитку проектів Дарія Бедя.


Що стосується роботи відділів продажів споруджуваних житлових комплексів, то практично всі були переведені в режим роботи вихідного дня (до 4-5 годин в день), але основне консультування і надання інформації про об'єкт сконцентрувалося в онлайн-режимі - в соцмережах і месенджерах. Також спілкування з інвесторами ведеться за допомогою відео-переговорів, електронного листування, а також телефонного зв'язку.

Дарія Бедя зазначила, що в умовах обмеженого попиту і зростання конкуренції між проектами, компанії-забудовники були змушені піти на безпрецедентні заходи по забезпеченню відділів продажів всіма необхідними засобами захисту, починаючи від медичних масок, антисептиків і закінчуючи вологим прибиранням офісу кілька разів на день і кварцуванням приміщень.

«Кількість зустрічей з потенційними покупцями безпосередньо у відділах продажів лімітовано і відбувається індивідуально і в разі крайньої необхідності. При цьому, дуже часто забудовники забезпечують клієнта засобами індивідуального захисту, якщо у відвідувача немає захисної маски», - розповіла експерт.


Підпишись на новини від me3.com.ua