Столичний голова: будівництво та ремонти у «карантинному» Києві тривають

Підписуйтесь на Telegram канал МЕтри
кличко

У Києві тривають ремонтні роботи на дорогах та будівництво важливих інфраструктурних об'єктів. Про це мер Києва Віталій Кличко повідомив під час онлайн прес-конференції.

«Користуючись тим, що авто на вулицях зараз менше, дорожники навіть прискорили ремонт доріг у місті. Наприклад, до початку травня завершимо роботи на частині Борщагівського шляхопроводу. І відкриємо там рух усіма смугами в напрямку центру та розпочнемо ремонт іншої половини споруди», - сказав мер.


Масштабні дорожні роботи тривають на проспекті Любомира Гузара. На вулицях Покровській, Пушкінській, Микільсько-Ботанічній.

«Продовжуємо і будівництво Подільсько-Воскресенського мостового переходу, шляхопроводу на вулиці Богатирській. Триває будівництво метро на Виноградар», - зазначив мер столиці.

Продовжують ремонтні роботи і на станціях та перегонах столичного метрополітену. Наприклад, капітально оновлюємо ескалатори на станціях «Золоті ворота» та «Майдан Незалежності», - сказав Кличко. - До речі, загалом у київському метро працюють 122 ескалатори. І багато з них, поки метро тимчасово не працює, перевірять. І ті, де необхідно, відремонтують», - повідомив Віталій Кличко.


Підпишись на новини від me3.com.ua