Президент ігнорує петицію про розблокування добудови об’єктів Укрбуд

Підписуйтесь на Telegram канал МЕтри
Петиц

Петиція інвесторів житлових комплектів «Укрбуд» щодо розблокування добудови цих об’єктів набрала 25 000 необхідних підписів для розгляду Президентом України. Втім, петиція наразі залишається поза увагою Президента України.

Про це йдеться у заяві об’єднання інвесторів житлових об’єктів «Укрбуд».

«Петиція була зареєстрована інвесторами 21 квітня 2020 року в зв’язку з невиконанням рішення Президента України про відновлення будівництва ЖК “Укрбуд”. Зокрема інвестори констатували факт про майже повну відсутність прогресу у відновленні будівництва об'єктів будівництва - ЖК “Укрбуд”, адже з 23 об’єктів Київміськбуд прийняв лише 5 (практично добудованих) житлових комплексів та фактично припинив прийняття решти об'єктів, мотивуючи це відсутністю підтримки зі сторони органів державної влади, зокрема ДАБІ (відмова у введенні в експлуатацію ЖК), КМДА та КМР (відмова у відміні пайових внесків та затягування розгляду ряду питань), Міноборони (відмова перепідписувати договори на існуючих умовах)», - зазначають інвестори «Укрбуду».


Інвестори просять Володимира Зеленського як гаранта Конституції забезпечити виконання його обіцянки та посприяти у знятті штучних обмежень, які встановлюють представники вищевказаних органів влади, і доручити Першому заступнику Голови Офісу Президента Сергію Трофімову провести відповідні наради, а також здійснити необхідні інші дії з представниками вищезазначених органів державної влади та місцевого самоврядування, направлені на якнайшвидше врегулювання спірних питань та відновлення процесу передачі об'єктів будівництва ЖК “Укрбуд” для запуску будівництва.

Також інвестори окремо підкреслюють, що їх звернення не стосується питання фінансування будівництва ЖК “Укрбуд”, а направлене на боротьбу з бюрократичними зловживаннями владою чиновниками з метою затягування процесу відновлення будівництва ЖК “Укрбуд” та свавільним ігноруванням рішення Президента.

«На превеликий жаль, 20 травня 2020 року на прес-конференції за підсумками першого року роботи на посаді глави держави, Президент України сказав, що він забув про недобудови «Укрбуд», тому наша петиція, яка надійде йому на розгляд найближчим часом, буде вчасним нагадуванням про те, що будівництво житлових комплексів все ще не відновлено, не зважаючи на особисту публічну обіцянку Володимира Олександрович», - відзначив представник ініціативної групи інвесторів Володимир Ковальчук.

Президент має розглянути електронну петицію та надати відповідь на неї не пізніше десяти робочих днів від дня оприлюднення інформації про початок її розгляду. «У випадку, якщо ми отримаємо формальну відповідь від Президента, то інвестори планують переходити до більш активних дій, в тому числі у форматі масштабних мітингів для захисту своїх прав», - додав представник ініціативної групи інвесторів.
Підпишись на новини від me3.com.ua