Поліція оголосила у розшук свавільного забудовника

Підписуйтесь на Telegram канал МЕтри
нацпол

Національна поліція оголосила у розшук власника компанії-забудовника, який організував в Києві будівельну аферу.  Учасники його злочинної групи завдали Міністерству енергетики та захисту довкілля України шкоду на суму понад 2,6 мільйона гривень.

Про це повідомило управління комунікації Національної поліції України.

У Нацполіції нагадали, що у 2012 році організатор групи спільно з іншими її учасниками та невстановленими особами організував між підприємством, фактичним власником якого він є, та держпідприємством «Державний науково-дослідний і проєктно-конструкторський інститут інноваційних технологій в енергетиці та енергозбереженні» укладання договору про часткову участь у реконструкції об’єкта нерухомого майна та передачу функцій замовника. Відповідно до умов договору, за результатами реконструкції держпідприємство мало отримати у власність права на нерухоме майно площею 552,2 кв. м.

Однак, не маючи на меті здійснювати реконструкцію, організатор спільно з іншими учасниками групи вчинив розтрату чужого майна. При цьому забудовник зніс нежитлову будівлю держпідприємства, а на її місці розпочато будівництво житлового комплексу. Водночас майнові права на житлові та нежитлові приміщення у комплексі надалі були реалізовані покупцям.


Також встановлено, що підозрюваний вчинив службове підроблення офіційного документа – декларації про початок виконання будівельних робіт у Подільському районі м. Києва.

Відтак злочинні дії учасників організованої групи завдали Міністерству енергетики та захисту довкілля України майнову шкоду в особливо великих розмірах – на суму 2 639 000 гривень.

Законодавство України передбачає організатору афери покарання у вигляді позбавлення волі на строк до 12 років. Наразі його оголошено у розшук.

Окрім того, стосовно розшукуваного у районних судах міста Києва знаходяться два обвинувальні акти в учиненні тяжких та особливо тяжких злочинів. Двічі стосовно нього обирався запобіжний захід у вигляді застави в розмірі 14 та 8 мільйонів гривень.


Підпишись на новини від me3.com.ua