До 2025 року Київ планує завершити будівництво великих інфраструктурних об’єктів

Підписуйтесь на Telegram канал МЕтри
Kyivrada

Завершення будівництва великих інфраструктурних об’єктів є пріоритетом відповідно до стратегічних та оперативних цілей і завдань Стратегії розвитку міста Києва до 2025 року. Мова йде про будівництво Сирецько-Печерської лінії метро, Подільського мостового переходу та Великої окружної дороги, а також реконструкції дюкерних переходів через річку Дніпро, Бортницької станції аерації, закладів соціальної сфери та технічного переоснащення заводу «Енергія». Про це повідомили в Департаменті економіки та інвестицій КМДА.

Зокрема, до переліку пріоритетних об’єктів соціальної сфери на 2020 рік внесено реконструкцію закладів освіти: гімназію №59 в Голосіївському районі та середню загальноосвітню школу №22 в Солом’янському районі столиці, а також заклад дошкільної освіти № 436 на вул. Автозаводській, 17-А та ЗДО №151 на вул. Івана Виговського, 10-А. Ще на 650 місць буде збільшено можливості дитячих садків міста за рахунок будівництва трьох нових об’єктів на Троєщині, Солом’янці та Святошині.


Крім того, в поточному році планується завершення реконструкції стадіонів загальноосвітніх закладів середньої освіти на бульв. Перова, 14-А, ЗЗСО №256 на вул. Озерній, 2-А, ЗЗСО №194 на вул. Героїв Дніпра, 10-Б та ЗЗСО № 252 на вул. Зої Гайдай,  10-В, а також стадіону ЗЗСО № 4 на вул. С. Стальського, 26-А.

Як зазначають у Департаменті, завершення будівництва великих інфраструктурних об’єктів в столиці відбуватиметься за рахунок бюджету міста Києва із залученням коштів Державного фонду регіонального розвитку.


Підпишись на новини від me3.com.ua