Ліквідацію ДАБІ оскаржують в суді

Підписуйтесь на Telegram канал МЕтри
DABI-1

Окружний адміністративний суд міста Києва відкрив провадження у справі за позовом щодо визнання незаконною постанови Уряду, якою було ліквідовано Державну архітектурно-будівельну інспекцію.

Про це повідомила пресслужба Окружного адміністративного суду міста Києва.

У позові до Кабінету Міністрів України, зокрема, вимагається визнати нечинною Постанову №219 від 13.03.2020 р. «Про оптимізацію органів державного архітектурно-будівельного контролю та нагляду». На думку позивача, оскаржувані постанови порушують норми Законів України про «Про архітектурну діяльність» та «Про регулювання містобудівної діяльності», суперечать одна одній та створюють ситуацію невизначеності між органами державної влади, відповідальними за цю сферу.


Суд ухвалив розглядати справу за правилами загального позовного провадження та призначив підготовче судове засідання на 12 серпня 2020 року.

Як повідомляє портал МЕтри, у Єдиному державному реєстрі судових рішень оприлюднена Ухвала про прийняття позовної заяви до розгляду та відкриття провадження у вказаній справі. В ухвалі зазначено, що позивачем в цій справі є громадська організація «Мінбуд», яка зареєстрована в селі Чайки, розташованому у передмісті Києва.

До участі у справі в якості третьої особи на стороні відповідача залучено Міністерство розвитку громад та територій України.


Підпишись на новини від me3.com.ua