В суді оскаржують обмеження висотності житлової забудови

Підписуйтесь на Telegram канал МЕтри
суд

В Окружному адміністративному суді Києва оскаржують обмеження висотності житлової забудови в залежності від класифікації населених пунктів та чисельності їх населення.

Про це повідомляє прес-служба Окружного адміністративного суду міста Києва.


«Окружний адміністративний суд міста Києва просять визнати протиправним та скасувати наказ №104 Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства, датований 26 квітня 2019 року, в частині затвердження деяких абзаців Державних будівельних норм "Планування і забудова територій". Зокрема, про те, що  максимально допустима висота житлової забудови визначається від чисельності населення та класифікації населеного пункту, а також абзац «Розміщення багатоквартирних (секційних) будинків у кварталах садибної забудови не допускається», - йдеться у повідомленні.

Водночас, позивач просить суд визнати протиправними і нечинними певні абзаци ДБН, де йдеться про максимальну поверховість житлової забудови у населених пунктах залежно від їх класифікації, а також абзац, що не допускається розміщення багатоквартирних (секційних) будинків у кварталах садибної забудови.

Наразі Окружний адміністративний суд міста Києва вирішує питання щодо відкриття провадження за даним адміністративним позовом.


Підпишись на новини від me3.com.ua