У Києві шахраї привласнили приміщення управління поліції

Підписуйтесь на Telegram канал МЕтри
ProkKyeva

Органи прокуратури у судовому порядку вимагають повернути громаді Києва приміщення у Дарницькому районі столиці площею майже 90 кв.м. та вартістю понад 3 млн грн., які шахраї привласнили на підставі підроблених документів.

Про це повідомила пресслужба прокуратури міста Києва.

Ситуація набула курйозного характеру, оскільки приміщення перебуває у користуванні Дарницького управління поліції ГУ НП в м. Києві для розміщення кімнати дільничних інспекторів.


«Під час здійснення процесуального керівництва у кримінальному провадженні місцева прокуратура встановила, що зловмисники, підробивши свідоцтво про право власності, незаконно заволоділи комунальним майном, що перебуває у користуванні Дарницького управління поліції ГУ НП в м. Києві для розміщення кімнати дільничних інспекторів», - йдеться у повідомленні прокуратури.

З метою відновлення порушених прав територіальної громади місцевою прокуратурою заявлено позовну заяву про визнання недійсними правочинів та скасування державної реєстрації прав власності на це майно.

У межах кримінального провадження на приміщення, що стали об’єктом злочинних посягань, накладено арешт. Встановлюються особи, які причетні до вчинення злочину.


Підпишись на новини від me3.com.ua