Відновлено прийом заяв на отримання ВПО та учасниками АТО пільгових житлових кредитів під 3% річних

Підписуйтесь на Telegram канал МЕтри
OLYMPUS DIGITAL CAMERA

З 10 вересня 2020 року відновлено прийом заяв на отримання пільгового кредиту з відсотковою ставкою 3% річних  для внутрішньо переміщених осіб, учасників проведення антитерористичної операції (АТО), учасників проведення операції Об’єднаних сил (ООС) на придбання житла.

Про це повідомила пресслужба Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України.

Як зазначили у міністерстві, змінами до Закону України «Про Державний бюджет України на 2020 рік» на ці цілі до кінця 2020 року передбачено 14,6 мільйонів гривень.

«З них половина коштів піде для пільгового кредитування ВПО, інша половина - учасників АТО/ООС. Кредит надається строком до 20 років, але не більше ніж до досягнення позичальником пенсійного віку. Кредит з відсотковою ставкою 3% річних  надається виходячи з нормативної площі житла, яка становить 21 кв. метр загальної площі житла на одну особу та додатково 10,5 кв. метра на сім’ю», - йдеться у повідомленні.

У відомстві звернули увагу на те, що розпорядником державних  коштів, виділених на надання пільгового кредиту є Міністерство розвитку громад та територій України та Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву.


ВПО, учасники АТО/ООС мають можливість:

- отримати необхідну інформацію щодо того, чи мають вони право на отримання кредиту;

- визначити орієнтовний розмір кредиту та умови його отримання;

- ознайомитися з переліком документів, які необхідно подати до регіонального управління для отримання кредиту;

- зареєструватись як кандидат для отримання кредиту.

За підсумками 2019 року, в рамках виділених коштів, пільгові кредити надано 198 сім’ям, з них 98 сімей ВПО, 100 сімей учасників проведення АТО/ООС.


Підпишись на новини від me3.com.ua