Суд повернув державі приміщення в Києві вартістю 117 млн гривень

Підписуйтесь на Telegram канал МЕтри
prokuratura-kyiv

Північний апеляційний господарський суд залишив без змін рішення суду першої інстанції, яким поновлено право держави на групу приміщень вартістю майже 117 млн гривень по вул. Івана Гонти у Києві.

Про це повідомила пресслужба Київської міської прокуратури.

«У червні 2018 року прокуратура встановила факт незаконного відчуження з державної власності нежитлових приміщень площею понад 4 тис. кв. м, які були закріплені на праві господарського відання за ДП «Київкомунекологія». Незважаючи на встановлену законодавством заборону на відчуження вказаного майна, право власності на нього було незаконно зареєстровано за приватним підприємством на підставі нікчемного договору купівлі-продажу», - йдеться в повідомленні.


Крім того, з’ясовано, що жодний уповноважений державний орган згоду на відчуження вказаного майна не надавав та аукціон з його продажу не проводився.

У зв’язку з цим, столична прокуратура звернулась до господарського суду м. Києва з позовом про визнання недійсним договору купівлі-продажу нерухомого майна та скасування державної реєстрації.

Справа розглядалася судами різних інстанцій неодноразово.

За результатами повторного розгляду судами першої та апеляційної інстанції доводи прокурора про відсутність у приватного підприємства прав на державне майно визнано законними та обґрунтованими.


Підпишись на новини від me3.com.ua