На Львівщині молоді нададуть понад 6,5 млн. грн. пільгових житлових кредитів

Підписуйтесь на Telegram канал МЕтри
Lviv

На Львівщині у 2016 році на пільгове довгострокове кредитування молоді для придбання житла з місцевих бюджетів передбачено кошти у сумі понад 6,5 млн. грн. Крім того, молодіжні кредити надаватимуться також і за рахунок статутного капіталу Держмолодьжитла. Про це повідомляє прес-служба Держмолодьжитла з посиланням на директора Львівського регіонального управління Державного фонду сприяння молодіжному житловому будівництву Світлану Наумову.


«Пільгове молодіжне кредитування на Львівщині продовжує працювати. На здійснення програми забезпечення молоді житлом у поточному році кошти передбачені в міському бюджеті Львова у обсязі понад 5939 тис. грн., а також у обласному бюджеті Львівської області у обсязі 580 тис. грн. Ясна річ, цих коштів недостатньо для того щоби в повній мірі вирішувати житлове питання молоді в області. Тож і молодь Львівщини і місцева влада сподівається на підтримку програми також і за рахунок коштів державного бюджету країни», - зазначила Світлана Наумова.

Нагадаємо, у квітні Львівська міська рада звернулася до Верховної Ради України з проханням підтримати проект Закону України, яким, зокрема, передбачається, що в рамках державної програми доступного житла крім загального розміру підтримки – 30% від вартості будівництва житла буде встановлено державну підтримку для учасників антитерористичної операції в розмірі 50% вартості будівництва доступного житла. На думку депутатів Львівської міськради, прийняття такого Закону дасть реальну можливість сім’ям учасників АТО придбати власне житло на пільгових умовах та відчути справжню підтримку держави.
Підпишись на новини від me3.com.ua