У Києві до опалювального сезону готові лише 40% будинків ОСББ

Підписуйтесь на Telegram канал МЕтри
photo_2020-09-23_16-13-53

У столиці до включення опалення готові 93% будинків, які обслуговують комунальні підприємства, та лише 40% ЖБК, ОСББ, відомчих та інших категорій будинків.

Про це порталу МЕтри повідомили у відділі зі зв’язків з громадськістю та ЗМІ КП «Київтеплоенерго».


«За результатами моніторингу з 8111 житлових будинків, що знаходяться в обслуговуванні комунальних підприємств, акти готовності отримали 7570 (93%). У Святошинському, Деснянському, Оболонському та Голосіївському районах до опалювального сезону готові усі будинки. Серед обстежених 2922 з 3007 житлових будівель ЖБК, ОСББ, відомчих житлових будинків, відомчих гуртожитків та інвестиційних будинків зафіксовано низький стан готовності до пуску тепла. В цій категорії балансоутримувачі підготували 35-40% споруд», - зазначили у комунальному підприємстві.

Згідно з Правилами користування тепловою енергією, визначеними ПКМУ № 1198, в ході підготовки до опалювального сезону балансоутримувачі будинку зобов’язані перевірити та у разі необхідності відремонтувати несправну арматуру, вузли, забезпечити промивку будинкових тепломереж, утеплення місць загального користування тощо. Всього — близько 30 видів регламентних робіт. Відповідність будинку критеріям готовності до подачі тепла підтверджується Актом готовності до опалювального сезону (форма Е-8).

У компанії нагадали, що Київтеплоенерго виконало цьогорічну програму ремонтів та підготувало до осінньо-зимового періоду 2020/2021 столичні станції теплопостачання і котельні в усіх районах Києва.


Підпишись на новини від me3.com.ua