У цифрових паспортах у «Дії» відображатиметься актуальне місце проживання громадянина

Підписуйтесь на Telegram канал МЕтри
photo_2020-09-23_19-33-02

У цифрових паспортах в українському електронному сервісі державних послуг «Дія» відображатиметься актуальне місце проживання громадянина. Про це повідомив Урядовий портал.

Кабінет Міністрів вже вніс відповідні зміни до своєї Постанови № 278 від 15 квітня 2020 року.

«Після підключення вашого населеного пункту до Реєстру територіальних громад ви зможете посвідчувати своє місце проживання, пред’явивши ID-картку або закордонний паспорт у Дії. У застосунку відображатиметься зареєстроване місце проживання», - йдеться в повідомленні.


Крім цього, документ громадянина у Дії містить інформацію про номер платника податків, запис УНЗР та місце народження.

“У Дії вже відображається 675 тис. ID-карток та 2 млн закордонних біометричних паспортів. На початку жовтня презентуємо можливість ділитися цифровою копією документа, що посвідчує особу”, - повідомив Віце-прем’єр-міністр - Міністр цифрової трансформації Михайло Федоров.

У мобільному застосунку Дія вже доступні цифрові паспорти, студентський квиток, посвідчення водія, поліс цивільного автострахування та свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу.

Наразі Міністерство цифрової трансформації тестує цифровий номер платника податків (реєстраційний номер облікової картки платника податків), цифрову довідку для внутрішньо переміщених осіб та цифрове свідоцтво про народження дитини.


Підпишись на новини від me3.com.ua