З 1 жовтня в Києві почав діяти пільговий тариф для будинків з електроопаленням

Підписуйтесь на Telegram канал МЕтри
тариф

У Києві з 1 жовтня діє пільговий тариф на електроенергію для мешканців, які користуються електроопаленням.

Про це повідомила пресслужба компанії YASNO.

В компанії зазначили, що у період з 1 жовтня по 30 квітня нарахування для будинків з електроопаленням здійснюються з розрахунку:

  • 0,9 грн/кВт·год при споживанні до 3000 кВт·год електроенергії на місяць;


  • 1,68 грн/кВт·год при споживанні понад 3000 кВт·год електроенергії на місяць.


З 1 травня по 30 вересня власники помешкань, що обладнані електроопалювальними установками, сплачуватимуть за електроенергію за базовим тарифом: 0,9 грн/кВт·год при споживанні до 100 кВт·год та 1,68 грн/кВт·год при споживанні понад 100 кВт·год на місяць.

Нагадаємо, тарифи на електроенергію для населення встановлюються та регулюються державою. Детальна інформація розміщена на сайті електропостачальника YASNO.

Клієнти електропостачальника YASNO можуть оформити пільговий тариф, якщо в будинку встановлені, належним чином приєднані та оформлені електроопалювальні установки. При зміні типу опалення на електричне необхідно спочатку звернутися до оператора системи розподілу, до мереж якого підключений будинок, для внесення змін до договору на розподіл електроенергії. Після цього клієнти звертаються до YASNO, надаючи  для отримання пільгового тарифу на період опалювального сезону.

«Додатково зменшити витрати на електроенергію в опалювальний сезон можна завдяки енергоефективним рішенням: двозонному лічильнику, з яким спожита з 23:00 до 7:00 електроенергія коштує вдвічі дешевше, розумним розеткам для програмування роботи електроприладів в економні години, енергоощадній кліматичній техніці та раціональному використанню електроенергії у побуті», -

Підпишись на новини від me3.com.ua