Житловий будинок на столичних Бортничах ризикує зимувати без опалення через несправну систему енергопостачання

Підписуйтесь на Telegram канал МЕтри
задвижка-1024x682

Столична влада наполягає, щоби обслуговуюча організація житлового будинку на вулиці Колекторній, 3 в терміновому порядку вирішила питання ремонту його систем теплопостачання та забезпечила подачу тепла мешканцям.

Про це повідомила пресслужба Київської міської державної адміністрації.

«П’ятиповерховий житловий будинок на вул. Колекторній, 3 налічує 85 квартир і перебуває у співвласності мешканців. Із 1 липня будинком управляє ТОВ «Місто для людей Київ», яке обрали мешканці. Теплопостачання будинку здійснюється від індивідуальної (дахової) газової котельні, обладнання якої вийшло з ладу і потребує капітального ремонту», - йдеться у повідомленні.


У КМДА вважають, що TOB «ІДЕАЛ ЕНЕРДЖІ СИСТЕМ», яке є обслуговуючою організацією вказаного будинку, разом із жителями багатоповерхівки мають приняти спільне рішення та провести ремонт, який не був проведений в міжопалювальний період.

«Проблема відсутності теплопостачання в будинку на вулиці Колекторній, 3 неодноразово обговорювалась на штабах районного та міського рівня ще до старту опалювального сезону. Експлуатуюча  організація TOB «ІДЕАЛ ЕНЕРДЖІ СИСТЕМ» повинна була забезпечити наступні заходи: замовити у виробника та придбати необхідну кількість секцій водогрійного котла; провести збірку та виконати гідравлічні випробування котла; провести ревізію насосного обладнання; провести заміну відсічного газового клапана; виконати повірку вузла обліку газу; провести збір та діагностування працездатності автоматики котла. Після включення котельні у роботу перевірити працездатність системи хімічного водоочищення та в разі необхідності – відновити її роботу. Однак ці роботи не були виконані вчасно і не виконуються до сьогодні», - наголосили у КМДА.

Міські та районні служби запропонували три варіанти ремонту водогрійних котлів котельні, виходячи з фінансових можливостей мешканців, та відповідно до прийнятого рішення розпочати ремонтні роботи.

Столична влада запевнила, що готова допомагати в рамках повноважень, щоб забезпечити інтереси мешканців, однак рішення повинне бути прийняте самими співвласниками та управителем. Будинкова громада та «ІДЕАЛ ЕНЕРДЖІ СИСТЕМ» мають терміново обрати оптимальний план ремонту обладнання та не допустити негативних технічних наслідків для будинку, враховуючи зниження температури.


Підпишись на новини від me3.com.ua