Київському національному університету будівництва і архітектури повернули земельну ділянку

Підписуйтесь на Telegram канал МЕтри
универ

Органи прокуратури у судовому порядку повернули у користування Київському національному університету будівництва і архітектури земельну ділянку вартістю понад 4 млн гривень.

Про це повідомила пресслужба Київської міської прокуратури.


Як зазначили у прокуратурі, земельна ділянка державної форми власності, що знаходиться у Солом'янському районі м. Києва, у 2016 році була надана вищому навчальному закладу у постійне користування для обслуговування гуртожитків, навчальних та адміністративно-господарських будівель.

«Однак прокуратурою встановлено, що вказана земельна ділянка фактично використовується підприємцем в порушення вимог земельного законодавства не за освітнім призначенням, а для здійснення комерційної діяльності», - йдеться в повідомленні.

Зважаючи на грубе порушення законодавства, Київська місцева прокуратура № 9 звернулась до господарського суду м. Києва з позовом про повернення земельної ділянки законному власнику та усунення перешкод у її використанні. Господарський суд м. Києва погодився із доводами прокурора та задовольнив позовні вимоги.


Підпишись на новини від me3.com.ua