З 8 січня в Україні діє карантин

Підписуйтесь на Telegram канал МЕтри
photo_2021-01-08_16-23-45

З 8 до 24 січня включно 2021 року в Україні діятимуть посилені карантинні обмеження.

Відповідна постанова Кабінету Міністрів України «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19» оприлюднена на Урядовому порталі.

Відповідно до ухваленого документа, з 8 до 24 січня 2021 року, зокрема, забороняється торгівля будівельними матеріалами, як і торгівля іншими непродовольчими товарами.

Загалом Уряд заборонив приймання відвідувачів суб’єктами господарювання, які провадять діяльність у сфері торговельного і побутового обслуговування населення, крім:

торгівлі виключно товарами, що належать до продуктів харчування, лікарськими засобами, виробами медичного призначення, засобами гігієни, побутової хімії, засобів зв’язку, друкованих засобів масової інформації, ветеринарними препаратами, кормами, насінням, засобами захисту рослин, на торгівельних площах, не менше як 60 відсотків яких призначено для торгівлі такими товарами. Торговельна діяльність іншими групами товарів може відбуватися лише із здійсненням адресної доставки замовлень.


Дозволяється торгівля пальним.

Крім того, заборонятиметься робота кафе, ресторанів, барів (крім доставки та замовлень на винос), кінотеатрів, фітнес-клубів, спортивних залів, басейнів, театрів.

Також в зазначений період можна надавати фінансові послуги, дозволена діяльність фінансових установ і діяльність з інкасації та перевезення валютних цінностей, діяльність операторів поштового зв’язку, а також медичної практики, ветеринарної практики, діяльності автозаправних комплексів (без зон харчування), діяльність з технічного обслуговування та ремонту транспортних засобів, перукарень та салонів краси за попереднім записом.

На період дії посиленого карантину заборонятиметься відвідування закладів освіти, проведення будь-яких розважальних, спортивних або культурних масових заходів.

Продовжить працювати громадський транспорт.
Підпишись на новини від me3.com.ua