Під час будівництва тубдиспансеру підрядник привласнив мільйони державних коштів

Підписуйтесь на Telegram канал МЕтри
сбу

Служба безпеки України викрила розтрату державних коштів, виділених на будівництво корпусу туберкульозної лікарні обласного територіального медичного об’єднання «Фтизіатрія» у Тячівському районі Закарпаття. Частину державних коштів привласнила місцева будівельна компанія.

Про це повідомила пресслужба СБУ.

«За попередніми даними слідства, після перемоги у тендері на понад 21 мільйон гривень місцева будівельна компанія частину цих коштів привласнила. Встановлено, що підрядник систематично вносив до актів виконаних робіт недостовірні дані про їх обсяг та вартість, а деякі із них були виконані лише «на папері», - йдеться у повідомленні.


Факт розтрати підтверджено висновками ініційованої СБУ судової будівельно-технічної експертизи. Наразі задокументовано, що будівля тубдиспансеру не готова до експлуатації: у приміщенні відсутні умови для обслуговування громадян, не підведені комунікації. Сума завданих державі збитків за попередніми підрахунками становить більше ніж 2 мільйони гривень.

Розпочато кримінальне провадження. Колишньому директору фірми-підрядника повідомлено про підозру. Вирішується питання щодо обрання йому міри запобіжного заходу.

Тривають слідчі дії, перевіряється причетність посадових осіб до протиправної діяльності.


Підпишись на новини від me3.com.ua