У Києві інспектори благоустрою внесли 1062 приписи за несвоєчасне прибирання снігу

Підписуйтесь на Telegram канал МЕтри
photo_2021-01-16_18-34-58

Столичні інспектори благоустрію протягом доби внесли підприємствам, установам та організаціям, які несвоєчасно звільняють свої території від снігу, внесли 1062 приписи. Про це 16 січня поінформував в. о. директора Департаменту міського благоустрою Тимур Ткаченко.

«Усього за день було внесено 1062 приписи підприємствам, установам та організаціям за несвоєчасне очищення балансових територій від снігу. Також інспектори склали 127 протоколів на керівників підприємств, які знехтували приписом та не виконали вимоги. Дякую кожному працівнику комунальних служб за ефективну та злагоджену цілодобову роботу з прибирання територій від снігу», – зазначив Тимур Ткаченко.

Керівник Департаменту міського благоустрою подякував киянам, які залишили автівки, та дали можливість службам якісно виконати роботу, а також інспекторам благоустрою, які цілодобово моніторили свої сектори.


Він закликав керівників підприємств, установ та організацій сумлінно ставитись до вимог Правил благоустрою у частині очищення від снігу територій, за які вони відповідають.

Станом на ранок 16 січня дороги та тротуари чистять 5018 комунальних працівників шляхово-експлуатаційних управлінь, житлово-комунального господарства та управлінь зелених насаджень.

До робіт залучено 468 одиниць снігоприбиральної техніки, використано 3349 тонн посипального матеріалу.
Підпишись на новини від me3.com.ua