Як скористатися «нічним» тарифом на електроенергію?

Підписуйтесь на Telegram канал МЕтри
нічний тариф

Власники дво- та тризонних лічильників сплачують менше за електроенергію, що споживається в години економії. Використані у цей час кіловат-години коштують дешевше, тому за наявності багатозонного приладу обліку можна зменшити суми в платіжці.

Про це порталу МЕтри повідомили в компанії «Київські енергетичні послуги» (енергопостачальник YASNO).

За інформацією компанії наразі вже понад 128 тис клієнтів YASNO у столиці встановили такі лічильники і заощаджують за «нічним» тарифом.

Розрахунки для багатозонних лічильників після 1 січня 2021 року продовжують відбуватися за тарифними коефіцієнтами:

Для 2-зонних електролічильників:

0,5 тарифу з 23:00 до 7:00


повний тариф в інші години доби

Для 3-зонних електролічильників:

0,4 тарифу з 23:00 до 7:00;

повний тариф з 7:00 до 8:00, з 11:00 до 20:00 та з 22:00 до 23:00;

1,5 тарифу з 8:00 до 11:00 та з 20:00 до 22:00.

Щоб досягти максимального ефекту економії,  електропостачальник YASNO (ТОВ «Київські енергетичні послуги»)  рекомендує змістити роботу деяких побутових приладів на нічний час. Наприклад, цілодобово працює холодильник, можна вмикати бойлер, кондиціонер, обігрівач, пральну та посудомийну машину, заряджати ноутбуки, смартфони, електросамокати та іншу техніку.

«Найпростіший спосіб скористатися перевагами «нічного» тарифу – встановити двозонний лічильник у складі енергоефективного набору YASNO Smart. Окрім приладу обліку у ньому також є LED-лампи та розумна розетка, що програмує роботу техніки у потрібний час. Використання набору дозволяє заощаджувати до 50% витрат на електроенергію», - сказав директор YASNO у Києві Віктор Мельников.
Підпишись на новини від me3.com.ua