Черговий ТРЦ збудують у Києві біля затоки річки Десенки

Підписуйтесь на Telegram канал МЕтри
photo_2021-01-20_12-02-48

Господарський суд Києва повторно визнав укладеним договір оренди між дочірнім підприємством «Строй-Маркет Груп» і Київрадою. Мова йде про ділянку в районі затоки Десенки, де забудовник збирається розпочати будівництво багатофункціонального готельного та торговельно-розважального центру.

Про це повідомило видання «Наші гроші».

Як зазначили у виданні, скандальний договір був укладений ще в 2007 році і передбачав надання в оренду земельної ділянки під забудову площею 21,47 га.


В 2007 році постійно діюча комісія Київради із залучення інвесторів визнала «Строй-Маркет Груп» переможцем конкурсу із залучення інвесторів для реалізації інвестиційного проекту з будівництва багатофункціонального готельного та торговельно-розважального центру в районі затоки річки Десенка.

Це рішення комісії було затверджено розпорядженням КМДА від 17.04.2007 № 449 та був укладений інвестдоговір.

Разом з тим компанія звернулася до Київради з клопотанням про надання в оренду на 25 років ділянки орієнтовною площею 22,34 га. Але через затягування розгляду її звернення, звернулася до суду.

Забудовник в суді заявив, що тільки в жовтні 2014 року отримав від чиновників технічну документацію із землеустрою щодо встановлення меж ділянки площею 21,47 га, а в березні 2015 року – лист Департаменту земельних ресурсів КМДА, де було повідомлено про неможливість укладення договору оренди в зв'язку з тим, що частина ділянки в 2010 році Київрада передала в приватну власність фізичним особам.
Підпишись на новини від me3.com.ua