Екснардепа зі співучасниками судитимуть за аферу з приміщенням біля Офісу Президента

Підписуйтесь на Telegram канал МЕтри
1(408)

У Києві судитимуть колишнього народного депутата, приватного нотаріуса та адвоката, які на підставі підроблених документів заволоділи державним приміщенням на вул. Банковій в м. Києві та намагалися його продати.

Про це повідомила пресслужба Київської міської прокуратури.

«Приватний нотаріус та двоє адвокатів, один з яких колишній народний депутат України, використовуючи анкетні дані літньої жінки, яка померла ще в 2002 році, здійснили незаконну перереєстрацію права власності на житлове приміщення по вул. Банковій, що перебуває на балансі Державного управління справами та є державною власністю», - йдеться в повідомленні.


Заволодівши приміщенням, учасники групи намагалися продати його громадській організації за 130 тисяч доларів США. Одного з підозрюваних (колишнього нардепа) правоохоронці затримали безпосередньо на місці вчинення злочину при спробі укласти договір купівлі-продажу цього майна. Також з’ясувалося, що інший учасник групи у ході оборудки використовував підроблений паспорт громадянина України на чуже ім’я.

За результатами розслідування обвинувальний акт відносно згаданих осіб скеровано до суду для розгляду по суті. Квартиру заарештовано та фактично передано Державному управлінню справами.

Як нагадує портал МЕтри, вулиця Банкова у Києві має довжину всього 550 метрів і відома, зокрема, тим, що на ній розташовано Офіс Президента України.
Підпишись на новини від me3.com.ua