На столичній Оболоні виставлять на аукціон 113 га збанкрутілого банку

Підписуйтесь на Telegram канал МЕтри
???????????????????????????????????????????????????????????

У Києві 2 березня на відкритий електронний аукціон знову виставлять на продаж земельну ділянку неплатоспроможного АТ «РОДОВІД БАНК» площею 113,53 га, яка розташована в Оболонському районі столиці.

Про це повідомила пресслужба Фонду гарантування вкладів фізичних осіб.

«Ділянка знаходиться в районі вулиць Озерна, Богатирська та Північна, неподалік станції метро «Героїв Дніпра». Поруч розташована велика зелена зона з мальовничою природою, Міністерське озеро і затока Верблюд з причалом, місцями для відпочинку та спорту. Цільове призначення землі – будівництво, експлуатація та обслуговування житлових будинків та соціально-культурних обєктів (кадастровий номер 8000000000:78:139:0055)», - йдеться в повідомленні.


Як зазначили у ФГВФО, стартова ціна лоту – 3,7 млрд грн. Торги проходитимуть за голландською моделлю. Для участі в аукціоні необхідно здійснити гарантійний внесок шляхом внесення грошових коштів на поточний рахунок організатора відкритих торгів – оператора електронного майданчика, на якому зареєструвався учасник, або шляхом надання електронної банківської гарантії. Оплата за лот може здійснюватись у грошовій та акредитивній формі розрахунків.

У фонді додали, що раніше цей актив неодноразово виставлявся на торги, однак поки його ніхто не купив. Об’єкт має обтяження, інформація про які міститься у публічному паспорті активу, тому виставлена на продаж земельна ділянка може зацікавити передусім амбітних інвесторів.

Аукціон проходитиме за відкритою і прозорою процедурою – в режимі онлайн у системі ProZorro.Продажі. Участь у ньому можуть взяти фізичні та юридичні особи, стежити за перебігом торгів зможуть усі зацікавлені особи.
Підпишись на новини від me3.com.ua