Двох посадовців притягнуть до відповідальності через загибель робітника на будівництві

Підписуйтесь на Telegram канал МЕтри
kaski

Столичному директору приватного товариства та виконробу органи прокуратури повідомили про підозру через порушення правил безпеки під час виконання будівельних робіт з підвищеною небезпекою, що спричинило загибель людини.

Про це повідомила пресслужба Київської міської прокуратури.

Згідно з матеріалами слідства, троє робітників виконували будівельні роботи з монтажу опалубки на 8 поверсі будівельного майданчика на вул. Польовій у Києві.


«Виявивши недолік будівельної конструкції, один з працівників почав підіймати опалубку з метою підкласти під неї додаткові матеріали, щоб таким чином підняти її. Інші робітники вирішили йому допомогти.

Згуртувавшись в одному місці та не дотримуючись правил монтажу, охорони праці та техніки безпеки, робітники перевищили навантаження на конструкцію захисної решітки. В результаті конструкція порушилась, нахилилась та впала. Двоє працівників встигли вхопитись за край опалубки, а третій впав на площадку сходового маршу шостого поверху та загинув», - йдеться в повідомленні.

За результатами розслідування директору товариства та виконробу, які відповідно посадових обов’язків несуть безпосередню відповідальність за дотримання на підприємстві вимог охорони праці, повідомлено про підозру за ч. ч. 1, 2 ст. 272 КК України (порушення правил безпеки під час виконання робіт з підвищеною небезпекою на підприємстві, особою яка зобов’язана їх дотримуватись, що створило загрозу загибелі людей, та ті ж дії, що призвели до загибелі людини).
Підпишись на новини від me3.com.ua