СБУ заблокувала протиправне заволодіння нерухомістю державного заводу у Києві

Підписуйтесь на Telegram канал МЕтри
сбу-1-1024x691

Служба безпеки України заблокувала протиправне відчуження майна одного з київських заводів. Підприємством володіє українська держава в особі Фонду держмайна.

Про це повідомила пресслужба СБУ.

«Оперативники спецслужби встановили, що підставою для протиправного відчуження стали вимоги ГУ ДФС у м. Києві щодо стягнення заборгованості з підприємства. Внаслідок чого понад 6 тисяч кв. м нерухомості, розташованих у центрі столиці, перейшли у власність приватної комерційної структури», - йдеться в повідомленні.


Задокументовано, що 5 об’єктів заводу були незаконно реалізовані через держпідприємство «Сетам» за понад 23,5 млн грн. За висновками експертів ринкова вартість таких об’єктів у рази більше.

Через дії посадовців було не лише протиправно відчужено державне майно, а й, фактично, заблоковано можливість проведення приватизації підприємства, яке планувалось зі стартом великої приватизації в Україні.

Через злагоджені дії співробітників СБУ, НАБУ та Фонду держмайна Верховний Суд України у касаційній інстанції підтвердив протиправність відчуження майна заводу. Відповідними органами вживаються заходи для повернення до державної власності нерухомості підприємства і розблокування процесу великої приватизації.

Наразі вирішується питання щодо притягнення до кримінальної відповідальності встановлених осіб.
Підпишись на новини від me3.com.ua