Києву повернули земельні ділянки у Деснянському районі вартістю 40 млн гривень

Підписуйтесь на Telegram канал МЕтри
11212

Органи прокуратури в Києві забезпечили виконання судового рішення про скасування рішення Київради, яким дві земельні ділянки вартістю понад 40 млн гривень у Деснянському районі столиці надано в оренду приватному товариству.

Про це повідомила прес-служба Київської міської прокуратури.

«Установлено, що рішенням Київради земельні ділянки площею 1,3 га по просп. Романа Шухевича у порушення вимог земельного та містобудівного законодавства, без проведення земельних торгів та без внесення змін до Генерального плану м. Києва були передані товариству в оренду для експлуатації та обслуговування споруд автомобільної стоянки, які займають менше 1% площі виділених земельних ділянок. Крім того, вказані ділянки були виключені з переліку озеленених територій загального користування міста Києва», - йдеться в повідомленні.


Враховуючи викладене, органи прокуратури заявили позов про визнання незаконним та скасування рішення Київради, однак господарський суд міста Києва відмовив у задоволенні позову.

За результатами розгляду апеляційної скарги столичної прокуратури Північний апеляційний господарський суд погодився з правовою позицією прокурора, скасував незаконне рішення Київради, а договір оренди землі, укладений між Київрадою та суб'єктом господарювання, визнав недійсним.

Наразі вказане рішення суду реально виконано. До Державного реєстру речових прав на нерухоме майно внесено відомості про припинення права оренди за товариством на спірні земельні ділянки.
Підпишись на новини від me3.com.ua