У Києві викрили масштабну схему розкрадання коштів на утепленні будинків

Підписуйтесь на Telegram канал МЕтри
1(4040)

Столичні правоохоронці повідомили про підозру службовим особам комунального підприємства виконавчого органу Київської міської ради (КМДА) та двом директорам підрядних товариств за фактом заволодіння бюджетними коштами в особливо великих розмірах через завищені обсяги та вартість виконаних робіт з утеплення багатоквартирних будинків.

Про це повідомила пресслужба Київської міської прокуратури.

«Згідно з матеріалами слідства, восени 2019 року директор комунального підприємства, головний інженер цього ж підприємства, двоє директорів підрядних товариства та інші службовці, особи яких наразі встановлюються, вступили у злочинну змову з метою заволодіння бюджетними коштами», - йдеться в повідомленні.


У прокуратурі уточнили, що йдеться про кошти, що виділені відповідно до розпорядження Київської міської ради «Про виконання робіт в рамках проектів, які перемогли у 2018−2019 роках у конкурсах проектів з реалізації енергоефективних заходів у житлових будинках міста Києва, в яких створені об’єднання співвласників багатоквартирних будинків, а також у кооперативних будинках».

У ході реалізації злочинного задуму вказані особи шляхом умисного завищення в офіційних документах обсягів та вартості виконаних робіт з утеплення багатоквартирних будинків заволоділи коштами на загальну суму понад 700 тис. гривень.

Наразі вирішуються питання про обрання підозрюваним запобіжних заходів та відсторонення їх від посад. Досудове розслідування у кримінальному провадженні триває, проводяться невідкладні слідчі (розшукові) дії з метою встановлення інших учасників злочину.
Підпишись на новини від me3.com.ua