ДРУГИЙ ІПОТЕЧНИЙ ФОРУМ ПЕРЕНОСИТЬСЯ НА 13 ТРАВНЯ 2021

Підписуйтесь на Telegram канал МЕтри
162087338_286278372878795_7470228514625599422_o

З метою убезпечення від масового поширення вірусної інфекції COVID-19 Другий Іпотечний Форум переноситься на 13 травня 2021 року.

Пройшов вже рік з того часу, як Конфедерація будівельників України, Український клуб нерухомості та Pro.Property провели Перший Іпотечний форум.

Разом із представниками української влади, банківського сектору, бізнесу та міжнародними експертами шукали шляхи для запуску іпотечного кредитування в Україні.

Пандемія та карантин дещо змінили фокус уваги суспільства, але не прибрали питання іпотеки в довгу шухляду. За цей рік багато змінилося:

  1. Облікову ставку Нацбанку знижено до 6%.

  2. У багатьох банках з’явилися іпотечні програми.

  3. Створено «Укрфінжитло» – новий інститут іпотечного кредитування.

  4. З ініціативи Президента України Уряд затвердив новий механізм доступної іпотеки з кредитною ставкою в межах 7% річних.


Саме час знову зустрітися та визначитися з подальшими кроками щодо розвитку іпотеки в Україні.

АДЖЕ ІПОТЕКА – ЦЕ ТОЙ САМИЙ ПОТРІБНИЙ ШАНС ДЛЯ УКРАЇНСЬКОЇ ЕКОНОМІКИ!

ЗАПРОШУЮТЬСЯ представники органів державної влади: Кабінету Міністрів України, Мінекономрозвитку, Мінфіну, Мінрегіону, Національного банку України, Офісу Президента України, народні депутати України, представники державних і комерційних банків, девелопери.

Зробімо так, аби кожен українець, який потребує житла, мав можливість його придбати!


За минулий рік в Україні сталося багато змін, деякі тривають і досі. Про все це поговоримо 13 травня, на Другому Іпотечному Форумі.

Реєстрація за посиланням: https://bit.ly/3cCddMg

Організатори Форуму: Конфедерація будівельників України, Український клуб нерухомості та Pro.Property.

ПАРТНЕРИ ФОРУМУ:

Генеральний партнер: Укргазбанк

Стратегічний партнер: ЛУН

Фінансовий партнер: Глобус Банк

Офіційні партнери:

Інтергал-Буд, ПРАВЕКС БАНК, KredoBank, Perfect Group, Київміськбуд, Асоціація "Регіональне будівництво", "Нове століття"

Медіапартнери Форуму:

Property Times, Build Portal, 3m2, Prof Build, Метри, Будівельний журнал, Commercial Property, Mind, Interfax-Україна, The Page, Фокус, Грушевського,5, Букви, RED Community, Перший Діловий телеканал, Минфин, Finance Ua

 
Підпишись на новини від me3.com.ua