За шахрайське заволодіння квартирами в Одесі судитимуть ексслідчого зі спільниками

Підписуйтесь на Telegram канал МЕтри
одеса

Українські правоохоронці скерували до суду обвинувальний акт відносно організатора та учасників злочинного угруповання, які шахрайським шляхом заволоділи щонайменше 10 об’єктами нерухомості в Одесі загальною вартістю 9,5 млн грн.

Про це повідомила пресслужба Державного бюро розслідувань.

Слідчі ДБР встановили, що колишній слідчий поліції на Одещині, який розслідував шахрайства з нерухомістю, розробив власну злочинну схему, до якої залучив інших співучасників, в тому числі діючого адвоката.


«Схема полягала у тому, що на підставі недостовірних документів квартири у новобудовах, які вже були продані, але ще не були зареєстровані на власників, реєструвались членами угруповання на підставних осіб. Потім ці квартири продавали», - повідомили у ДБР.

Інформацію щодо квартир без зареєстрованого права власності члени групи отримували з державних електронних реєстрів та від інших учасників ринку нерухомості.

Таким чином, члени злочинного угруповання обвинувачуються за статтями шахрайства, зловживання службовим становищем, підроблення документів та легалізації майна, отриманого злочинним шляхом.

Їм може загрожувати позбавлення волі на строк до 12 років з конфіскацією майна.
Підпишись на новини від me3.com.ua