У забудовника відсудили ділянки в центрі Києва вартістю 35 млн грн

Підписуйтесь на Telegram канал МЕтри
прок-кивГосподарський суд міста Києва скасував рішення Київської міської ради про поновлення договорів оренди земельних ділянок загальною площею 0,3 га вартістю 35 млн грн по вул. Казимира Малевича у Голосіївському районі столиці.

Про це повідомила пресслужба Київської міської прокуратури.

«Установлено, що Київська міська рада у порушення вимог Закону України «Про оренду землі» у 2016 році поновила договори оренди земельних ділянок, термін дії яких закінчився ще у 2013 році. При цьому, у встановлений законом строк товариство з клопотанням про поновлення договорів до власника землі не зверталось та у 2014-2016 роках орендну плату за землю не сплачувало», - йдеться у повідомленні.


Крім того, як зазначили у прокуратурі, Київська міська рада розпорядилась земельними ділянками поза процедурою аукціону, а будівництво на земельних ділянках житлового будинку викликало супротив мешканців сусідніх будинків.

З урахуванням вказаних обставин Господарський суд погодився з доводами прокурора та скасував рішення Київської міської ради, а також визнав недійсними договори про поновлення договорів оренди землі.
Підпишись на новини від me3.com.ua