Ексголову правління «Аркади» та 8 спільників віддають під суд за розкрадання 72 млн. гривень

Підписуйтесь на Telegram канал МЕтри
Аркада-1024x763

Правоохоронні органи завершили досудове розслідування у кримінальному провадженні відносно ексголови правління АТ АКБ «Аркада» та 8 інших осіб за фактом привласнення грошових коштів фондів фінансування будівництва у сумі 72 млн гривень.

Про це повідомила пресслужба Київської міської прокуратури.

«Згідно матеріалів досудового розслідування, підозрюваний, обіймаючи посаду Голови правління АТ АКБ «Аркада», разом зі своїми спільниками розробив та реалізував схему привласнення грошових коштів фондів фінансування будівництва житлових комплексів «Еврика» та «Патріотика», управителем яких є АТ АКБ «Аркада», - йдеться в повідомленні.

Як зазначили в прокуратурі, з фондів фінансування будівництва були виведені кошти у сумі 50 млн гривень шляхом видачі кредиту та подальшого проведення операцій з використанням суб’єктів господарювання, які не пов’язані з АТ АКБ «Аркада» та підконтрольні безпосередньо підозрюваному.


За аналогічною схемою під виглядом кредитування товариства під заставу неіснуючого майна із активів банку виведено ще 22 млн гривень.

Своїми умисними протиправними діями учасники організованої групи за сприяння пособників заподіяли майнову шкоду АТ АКБ «Аркада» на загальну суму 72 млн гривень.

Наразі ексголові правління та 4 службовцям АТ АКБ «Аркада» повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення в складі організованої групи та 4-м пособникам-керівникам підконтрольних товариств.

Вказаним особам оголошено про завершення слідства та відкрито матеріали кримінального провадження для ознайомлення. Після цього обвинувальний акт буде скеровано до суду для розгляду по суті.
Підпишись на новини від me3.com.ua