МВС анонсувало інвентаризацію незаконних забудов найближчим часом

Підписуйтесь на Telegram канал МЕтри
Геращенко

Міжвідомча робоча група з питань сприяння постраждалим інвесторам у добудові об’єктів незавершеного житлового будівництва напрацювала постанову Кабінету Міністрів, яка дозволить проводити інвентаризацію недобудов. Про це заявив заступник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко на черговому засіданні групи.

«Робоча група підготувала Постанови КМУ «Про проведення інвентаризації недобудов», наразі проєкт опрацьовується в Мінрегіоні та найближчим часом буде направлено до КМУ. Саме ця постанова виведе в законодавче поле питання того, як треба інвентаризувати незаконні забудови, щоб вони відображались у державному реєстрі», - сказав Антон Геращенко.


Заступник міністра також зазначив, що по об’єктах недобудов компанії «Укробуду», була організована зустріч нового керівництва з корпорацією «Київміськбуд» з питання передачі в експлуатацію житлових комплексів.

«Що стосується недобудов компанії «Укробуд», то ЖК «Деміївський квартал» та «Флагман» виявили бажання вивчити питання можливої добудови указаних ЖК дві будівельні компанії. З ними проведено зустрічі та надано первинну документацію для вивчення. Компанією «ДТЕК» для ЖК «Деміївський квартал» проведено попередні розрахунки вартості проєктів побудови електричної підстанції», - сказав він.

Водночас заступник міністра наголосив, що робота з вкладниками, які постраждали від незаконних дій забудовників, триває не лише в столиці. В Харкові на сесії міськради вже прийнято рішення про виділення земельної ділянки в оренду для ЖК «Новий дім на Ньютона». Готується підписання договору. Крім того, після проведення зустрічі з інвесторами ЖК «Героїв Сталінграду», слідчі ГУНП в Харківській області ведуть розслідування по ряду кримінальних проваджень.
Підпишись на новини від me3.com.ua