Голову ОТГ Київщини та депутата райради затримали за аферу з земельною ділянкою

Підписуйтесь на Telegram канал МЕтри
хабар

У Київському передмісті правоохоронці затримали Голову об'єднаної територіальної громади та депутата райради, які взялися за 2,6 мільйони гривень вирішити питання виділення підприємцю земельної ділянки та змінити її цільове призначення.

Про це повідомила пресслужба Київської обласної прокуратури.


«За даними слідства, голова однієї з об’єднаних територіальних громад Київщини, депутат районної ради та їх посередник  намагалися заволодіти грошовими коштами потерпілого, запевнивши його, що можуть допомогти вирішити питання  з виділенням земельної ділянки під ведення особистого селянського господарства та, в подальшому, зміни її цільового призначення на землі промислового виробництва, чого фактично не мали наміру робити», - йдеться в повідомленні.

Під час першої зустрічі вони повідомили, що їхні послуги будуть коштувати 2,6 мільйони гривень. Отримати оговорену суму вони мали намір частинами – 280 тисяч, 800 тисяч та 1,6 мільйони гривень.

Під час одержання посередником другої частини коштів у сумі 800 тис гривень вказаних осіб було затримано. Наразі їм повідомлено про підозру у вчиненні вказаних злочинів, вирішується питання щодо обрання запобіжних заходів.

Підпишись на новини від me3.com.ua