Прокуратура заблокувала будівництво офісного комплексу поруч із Солом’янським ландшафтним парком

Підписуйтесь на Telegram канал МЕтри
прокур

Органи прокуратури в судовому порядку повернули територіальній громаді міста Києва земельну ділянку площею 0,6 га  та вартістю 3,5 млн гривень по вул. Генерала Шаповала. Забудовник планував збудувати на цій ділянці багатофункціональний комплекс, готель, офісні будівлі та торговельні приміщення з підземним паркінгом.

Про це повідомила пресслужба Київської міської прокуратури.


«Установлено, що рішенням Київської міської ради товариству передано в оренду земельну ділянку для будівництва та обслуговування комплексу багатофункціонального призначення, готелю, офісних будівель та торговельних приміщень з підземним паркінгом», - йдеться в повідомленні.

Як зазначили в прокуратурі, підставою для позову стало набуття права оренди на поза конкурентних засадах та знаходження спірної земельної ділянки в межах санітарно-захисної зони, де забороняється будівництво об`єктів, пов`язаних з постійним перебуванням людей.

Захищаючи порушені інтереси територіальної громади, прокуратура прямувала до господарського суду позов про визнання незаконним та скасування вказаного рішення Київради, а також визнання недійсним договору оренди, який суд задовольнив.

Підпишись на новини від me3.com.ua