У столичного забудовника відібрали земельну ділянку в урочищі Чорторий

Підписуйтесь на Telegram канал МЕтри
чорторий1

Господарський суд міста Києва зобов’язав підприємство-забудовника повернути громаді земельну ділянку площею 2 га та вартістю понад 7,5 млн грн в урочищі Чорторий у Деснянському районі міста Києва.

Про це повідомила пресслужба Київської міської прокуратури.

«Вказана земельна ділянка використовувалась товариством на підставі договору оренди, укладеного у 2004 році. У подальшому, рішенням Київської міської ради у 2018 році зазначений договір оренди розірвано у зв’язку з невиконанням товариством своїх обов’язків щодо завершення забудови земельної ділянки протягом трьох років з моменту державної реєстрації договору та невикористання землі відповідно до її цільового призначення», - йдеться в повідомленні.


Однак, як зауважили в прокуратурі, не зважаючи на припинення права оренди землі, товариство у порушення вимог закону та умов договору, не повернуло земельну ділянку її власнику – Київській міській раді.

Захищаючи порушені інтереси територіальної громади, прокуратура звернулась до господарського суду м. Києва з позовом про зобов’язання товариства повернути земельну ділянку столичній громаді у стані, придатному для її подальшого використання.

Суд погодився з доводами прокурора та повністю задовольнив позов.

Підпишись на новини від me3.com.ua