Суд стягнув із забудовника 640 тис. грн. пайової участі

Підписуйтесь на Telegram канал МЕтри
обл-прокур

Органи прокуратури в судовому порядку стягнули із підприємства, що будувало багатоквартирний житловий будинок у передмісті Києва, заборгованість з пайової участі 640 тис. грн.

Про це повідомила пресслужба Київської обласної прокуратури.

«Обласною прокуратурою встановлено, що на території села Софіївська Борщагівка Бучанського району господарське товариство в процесі будівництва багатоквартирного житлового будинку на виконання вимог містобудівного законодавства зобов’язалось до здачі будинку в експлуатацію сплатити кошти у розвиток інженерно-транспортної та соціальної  інфраструктури зазначеного населеного пункту», - йдеться в повідомленні.


Однак, незважаючи на завершення будівництва у серпні 2019 року замовник будівництва не сплатив кошти пайової участі, внаслідок чого заборгував перед місцевим бюджетом близько 640 тис. грн.

Враховуючи неналежне виконання договірних умов, обласною прокуратурою подано до господарського суду Київської області позовну заяву про стягнення заборгованості зі сплати пайової участі.

За результатами розгляду позову судом задоволено вимоги прокуратури та стягнуто із забудовника на користь місцевого бюджету кошти пайової участі.

Підпишись на новини від me3.com.ua