Адвоката розшукують через його афери з нерухомістю в столичному передмісті

Підписуйтесь на Telegram канал МЕтри
Prokuratura1

У передмісті Києва, за керівництва Бучанської окружної прокуратури, оголошено в розшук адвоката, якого підозрюють в аферах з нерухомістю та заволодінні чужим майном шляхом обману, в особливо великих розмірах.

Про це повідомила пресслужба Київської обласної прокуратури.


«Встановлено, що вказана особа – адвокат, заздалегідь не маючи наміру розрахунку, уклав із потерпілою договір купівлі-продажу об’єкту незавершеного будівництва з відстрочкою платежу та не маючи наміру реального виконання свого зобов’язання за вказаним договором, заволодів об’єктом незавершеного будівництва. Таким чином, завдавши потерпілій збитку понад 1 млн. гривень», - йдеться в повідомленні.

Крім того, як зазначили в прокуратурі, чоловік, перебуваючи у дружніх стосунках з іншою потерпілою розуміючи наявність  в неї заощадженої значної суми грошових коштів, ввівши її в оману та  не маючи наміру реального виконання своїх зобов’язань, переконав жінку проінвестувати будівництво та укласти договір купівлі-продажу майнових прав на квартири у багатоквартирному житловому будинку. Достовірно знаючи, що державна реєстрація права власності на вказані квартири повинна бути здійснена за нею, чоловік натомість передав майнові права на зазначені квартири третім особам, там самим завдавши збитку потерпілій на суму понад 24 млн. гривень

Слідчим суддею надано дозвіл на затримання підозрюваного з метою його приводу для участі в розгляді клопотання про застосування запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.

Підпишись на новини від me3.com.ua