Спорткомплекс, будинок культури та ще 11 об’єктів нерухомості в Києві незаконно приватизували

Підписуйтесь на Telegram канал МЕтри
дк

За позовами столичної прокуратури державі повернуто 13 приміщень Державного підприємства Виробниче об’єднання «Київський радіозавод», серед яких спорткомплекс «Схід» та Будинок культури «Дніпро».

Про це повідомила пресслужба Київської міської прокуратури.

«У 2016 році у межах справи про банкрутство ДП Виробниче об’єднання «Київський радіозавод» ліквідатором на користь комерційних структур відчужено 13 приміщень державного підприємства, у тому числі об’єкти соціального призначення - споруди спорткомплексу «Схід» та Будинок культури «Дніпро», а також інші приміщення по вул. Бориспільській, Привокзальній та Лісній у м.Києві», - йдеться в повідомленні.


Разом з цим, прокуратурою встановлено, що аукціони з продажу майна, загальна площа якого становить майже 38 тис. кв метрів, проведені з низкою порушень. Зокрема, майно вибуло з державної власності за заниженою вартістю, без відповідного погодження органу управління та з порушенням процедури продажу нерухомого майна, передбаченої законодавством.

У зв’язку з цим, столичною прокуратурою та Дніпровською окружною прокуратурою міста Києва до господарського суду м.Києва заявлено 13 позовів про визнання недійсними результатів аукціонів, договорів купівлі-продажу, витребування та повернення вказаних об’єктів державного майна.

Рішеннями господарського суду м. Києва від 21.07.2021 всі вказані позови задоволено, державне майно площею майже 38 тис. кв метрів повернуто державі.

Підпишись на новини від me3.com.ua