Екскерівника «Комітету мікрорайону «Биківня» судитимуть за спробу заволодіння землею під власну забудову

Підписуйтесь на Telegram канал МЕтри
prokuratura

Деснянською окружною прокуратурою міста Києва скеровано до суду обвинувальний акт стосовно екскерівника органу самоорганізації населення у м. Києві «Комітету мікрорайону «Биківня» за фактом замаху на шахрайське заволодіння земельною ділянкою.

Про це повідомила пресслужба Київської міської прокуратури.

«Встановлено, що у період часу з 1993 по 1996 рік обвинувачений самовільно збудував будинок з гаражем площею майже 200 кв. м на земельній ділянці, розташованій по Броварському проспекту, яка в дійсності нікому не виділялась та належить територіальній громаді міста Києва», - йдеться в повідомленні.

Як зазначили у прокуратурі, згодом, у 2016 році, переслідуючи мету шахрайського заволодіння вказаною земельною ділянкою, він домовився із невідомою особою про підробку витягу із рішення Київської міської ради, який дозволить йому зареєструвати за собою право власності на земельну ділянку.


Спільник обвинуваченого зазначив у вказаному документі неправдиві відомості про те, що Київська міська рада затвердила проект землеустрою та передала підозрюваному у власність вказану землю.

Підписавши рішення від імені тодішнього Київського міського голови та завіривши його підробленим відтиском гербової печатки «Київська міська рада», спільник передав підроблений документ обвинуваченому у справі.

Надалі, екскерівник ОСН «КМ «Биківня» надав підроблений документ державному реєстратору, який зареєстрував за ним право власності на нежитловий будинок, зведений на вказаній землі. Однак обвинувачений не зміг довести справу до кінця та зареєструвати право власності на земельну ділянку за собою, оскільки був викритий правоохоронцями.

Наразі обвинувальний акт скеровано до Деснянського районного суду м. Києва.

У прокуратурі зазначили, що обвинувачений упродовж 1994–2005 років обіймав посади голови постійної комісії з питань містобудування та землекористування Київської міської ради, начальника відділу, радника Київського міського голови.

Підпишись на новини від me3.com.ua