Судитимуть злочинців, які під тортурами змушували людей віддавати своє житло

Підписуйтесь на Telegram канал МЕтри
пол

Органи прокуратури скерували до суду обвинувальний акт стосовно групи осіб, які шахрайським шляхом заволоділи чотирма об’єктами нерухомості у місті Києві, у тому числі шляхом незаконного позбавлення волі її власників.

Про це повідомила пресслужба Київської міської прокуратури.

«Згідно матеріалів обвинувачення, група осіб протягом 2017-2021 років, маючи на меті заволодіння столичною нерухомістю, відслідковувала інформацію про самотніх киян та осіб із наркотичніою чи алкогольною залежністю, обираючи серед них потенційних жертв», - йдеться в повідомленні.


Як зазначили в прокуратурі, для реалізації злочинного плану зловмисники насильно утримували потерпілих у приватному будинку на території Миколаївській області, регулярно застосовуючи до них як психологічне, так і фізичне насильство. Одного з них учасники злочинної групи незаконно утримували у будинку майже 3 роки з метою заволодіння належною йому квартирою. Весь цей час чоловіка розшукували як безвісти зниклого.

Загалом упродовж указаного періоду зловмисникам вдалося заволодіти чотирма об’єктами нерухомості на загальну суму понад 5,5 млн грн, серед яких і квартира, що належить територіальної громади міста Києва як відумерла спадщина.

Крім того, у ході слідства правоохоронці попередили ще одну спробу шахрайського заволодіння квартирою вартістю 1,2 млн грн.

Наразі обвинувальний акт відносно трьох обвинувачених скеровано до суду для розгляду по суті. Матеріали щодо четвертого учасника злочинної групи виділені в окреме провадження та його оголошено у розшук.

Підпишись на новини від me3.com.ua