Обшуки на столичному КП «Плесо»: підозрюють розкрадання 5 млн грн

Підписуйтесь на Telegram канал МЕтри
плесо

Столичні правоохоронці провели низку обшуків у рамках кримінального провадження щодо розтрати коштів місцевого бюджету посадовими особами КП «Плесо». Зокрема, було витрачено 5 млн. грн. бюджетних коштів за роботи, які фактично не виконувались.

Про це повідомила пресслужба Київської міської прокуратури.

«Слідством встановлено, що за результатами проведення публічних торгів компанія-переможець взяла на себе обов’язок з виконання робіт по розчищенню струмка Вершинка в Солом’янському районі міста Києва. Роботи нібито проводилися з 02.12.2020 по 01.01.2021 та коштували місцевому бюджету майже 5 млн грн, які сплачені підрядній організації у повному обсязі», - йдеться в повідомленні.

У березні 2021 року під час огляду струмка Вершинка та прилеглої території встановлено відсутність виконання будь-яких робіт.


У ході обшуку на комунальному підприємстві «Плесо» виявлені та вилучені копії актів приймання-передачі виконаних робіт по вказаному тендеру, підроблену ухвалу про проведення виїмки необхідних слідству документів, які приховувалися комунальним підприємством на момент виконання ухвал про тимчасовий доступ до речей і документів.

Крім того, слідством зафіксовано відсутність підрядної організації за місцем реєстрації, що може свідчити про фіктивний характер взаємовідносин суб’єкта підприємницької діяльності та комунального підприємства.

Наразі вирішується питання повідомлення про підозру особам, причетним до вчинення кримінального правопорушення.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні триває.

Підпишись на новини від me3.com.ua