Посадовця Міноборони затримали на хабарі за укладання договору про будівництво

Підписуйтесь на Telegram канал МЕтри
хабар

Столичні правоохоронці затримали на одержанні хабаря начальника Центрального територіального управління капітального будівництва Міністерства оборони України та посередника. За 30 тис. доларів США вони брались організувати дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення забудовнику земельної ділянки для будівництва і багатоквартирного житлового будинку у смт. Гостомель Київської області.

Про це повідомила пресслужба Київської міської прокуратури.

«За даними слідства, вказані особи, перебуваючи у змові, організували схему вимагання неправомірної вигоди з представника ТОВ за вчинення дій пов’язаних з прийняттям сесією селищної ради рішення про дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення в постійне користування земельної ділянки для будівництва і обслуговування багатоквартирного житлового будинку у смт. Гостомель Київської області», - йдеться в повідомленні.


Крім того, як зазначили в прокуратурі, кошти вимагалися за надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у користування на умовах оренди та за укладення з Центральним територіальним управлінням капітального будівництва Міністерства оборони України договорів про капітальне будівництво на земельних ділянках, розташованих в смт. Гостомель Київської області, що перебувають у віданні Міноборони, у тому числі на території військового містечка. Сума неправомірної вигоди складала 30 000 доларів США.

У ході контролю за вчиненням злочину після одержання другої частини  неправомірної вигоди у сумі 20 тис. доларів США фігурантів затримано. Вирішується питання про повідомлення затриманим про підозру та застосування запобіжних заходів.

На цей час тривають невідкладні слідчі (розшукові) дії. Встановлюються інші учасники схеми.

Підпишись на новини від me3.com.ua