Правоохоронці залучили експертів до огляду Подільського мосту через привласнення коштів на його будівництві

Підписуйтесь на Telegram канал МЕтри
24_(1)

Столичні правоохоронці відкрили кримінальне провадження за фактом привласнення коштів територіальної громади та службової недбалості під час здійснення будівництва Подільського мостового переходу через р. Дніпро у м. Києві.

Про це повідомила пресслужба Київської міської прокуратури.

«16 вересня 2021 року на підставі ухвали суду в межах розслідування за участю експертів проводиться огляд на об’єкті вказаного будівництва. Крім того, на даний час у кримінальному провадженні тривають експертизи з метою встановлення інших фактів неналежного проведення будівельних робіт та завищення цін на їх виконання, які призводять до привласнення коштів територіальної громади міста Києва», - йдеться у повідомленні.


Як нагадали в прокуратурі, за результатами слідчих дій в межах вказаного кримінального провадження Подільською окружною прокуратурою міста Києва 16.08.2021 повідомлено про підозру першому заступнику керівника КП «Дирекція з будівництва шляхово-транспортних споруд м. Києва» та керівнику генпідрядної організації.

За висновками експертизи, бюджету міста спричинено збитки на суму понад 4,5 млн гривень через неналежне виконання робіт з фарбування залізобетонних прольотних плит автопроїзду.

Дії посадовця КП кваліфіковано ч. 2 ст. 367 КК України, генпідрядника – за ч. 5 ст. 191 КК України.

Підпишись на новини від me3.com.ua