На реконструкції столичного парку «Вербовий гай» розікрали 200 тис гривень

Підписуйтесь на Telegram канал МЕтри
вербовий

Столичні правоохоронці повідомили про підозру директору підрядної організації у привласнені коштів виділених на реконструкцію парку «Вербовий гай». Внаслідок завищення вартості будівельних робіт територіальній громаді міста Києва заподіяно збитки на суму понад 200 тис. гривень.

Про це повідомила пресслужба Київської міської прокуратури.

«Згідно із матеріалами досудового розслідування, у 2017 році між КО «Київзеленбуд» та підрядником було укладено договір на здійснення реконструкції парку «Вербовий гай», що розташований в Дніпровському районі столиці», - йдеться в повідомленні.


Прокуратурою встановлено, що не виконавши роботи з реконструкції та облаштування парку у повному обсязі, директор підприємства навмисно, з метою заволодіння бюджетними коштами, підписав акти приймання виконаних робіт, в результаті чого на рахунок підприємства було безпідставно перераховано кошти.

Висновком судово-економічної експертизи встановлено, що внаслідок завищення вартості будівельних робіт територіальній громаді міста Києва заподіяно збитки на суму понад 200 тис. гривень.

Наразі вирішується питання щодо обрання підозрюваному запобіжного заходу.

Перевіряється причетність до розкрадання бюджетних коштів з боку посадових осіб комунального підприємства КМДА.

Підпишись на новини від me3.com.ua