Правоохоронці обшукали Позняки-Інвест-УКБ

Підписуйтесь на Telegram канал МЕтри
позняки

Столичні правоохоронці 7 жовтня провели обшуки у приміщенні КП «Позняки-Інвест-УКБ Дарницького району міста Києва» в рамках кримінального провадження, пов’язаного з завищенням вартості та обсягів виконаних робіт під час реконструкції амбулаторії з прибудовою центру первинної медико-санітарної допомоги у Дарницькому районі міста.

Про це повідомила пресслужба Київської міської прокуратури.

«Досудовим розслідуванням установлено, що керівництвом КП «Позняки-Інвест-УКБ Дарницького району міста Києва» з 2017 року по поточний рік перераховано бюджетні кошти в сумі понад 66 мільйонів гривень під час виконання робіт згідно договорів, укладених щодо реконструкції амбулаторії лікарів сімейної медицини з прибудовою центру первинної медико-санітарної допомоги на вул. Гмирі, 8 у Дарницькому районі міста Києва», - йдеться в повідомленні.


Водночас, досудовим розслідуванням встановлено суттєве завищення вартості та обсягів виконаних робіт.

У ході обшуку виявлено та вилучено документи щодо підстав та порядку перерахування грошових коштів та фінансово-господарських взаємовідносин КП «Позняки-Інвест-УКБ Дарницького району міста Києва» з підрядною організацією, які стануть предметом експертного дослідження.

Слідчі дії у кримінальному провадженні тривають.

Підпишись на новини від me3.com.ua