Бюджет Києва недоотримав від оренди приміщень підземного переходу на площі Слави понад 600 тис грн.

Підписуйтесь на Telegram канал МЕтри
перехід

Київські правоохоронці повідомили про підозру заступнику директора комунального підприємства «Шляхово- експлуатаційне управління по ремонту та утриманню автомобільних шляхів та споруд на них Печерського району» у розтраті чужого майна, яке було ввірене йому, шляхом зловживання службовим становищем, за попередньою змовою групою осіб, за ознаками кримінального правопорушення.

Про це повідомила пресслужба Київської міської прокуратури.

«Досудовим розслідуванням встановлено, що у червні 2001 року між КП «ШЕУ Печерського району» та суб’єктом господарської діяльності підписано договір оренди комунального майна, а саме приміщень підземного пішохідного переходу на площі Слави загальною площею 1700 кв. м. строком на 49 років», - йдеться в повідомленні.

Як зазначили у прокуратурі, вартість оренди за календарний рік становила 1% від ринковий вартості об’єкту оренди, а саме 6 505 грн на рік (вартість приміщень, згідно документів, становила близько 650 тис. гривень).


У 2017 році була проведена переоцінка приміщень підземного переходу та встановлена їх ринкова вартість у сумі понад 53 млн гривень.

При цьому, як встановлено прокуратурою, розмір орендної плати за комунальне майно не змінювався.

Таким чином, внаслідок умисних дій службової особи КП «ШЕУ Печерського району», бюджет міста недоотримав кошти від оренди комунального майна у сумі понад 600 тис грн.

Наразі вирішується питання про обрання підозрюваному запобіжного заходу.

Підпишись на новини від me3.com.ua