У бенефіціара компанії-генпідрядника будівництва Подільського мосту вилучили 8 млн гривень

Підписуйтесь на Telegram канал МЕтри
раб стол

Подільська окружна прокуратура міста Києва на підставі ухвали суду передала в управління Національному агентству України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів (АРМА) понад 8 млн грн, які були вилучені у бенефіціара компанії-генпідрядника Подільського мостового переходу через р. Дніпро.

Про це повідомила пресслужба Київської міської прокуратури.

«21.10.2021 на виконання ухвали суду в межах розслідування кримінального провадження за фактом привласнення коштів територіальної громади та службової недбалості під час здійснення будівництва Подільського мостового переходу через р. Дніпро у м. Києві заарештовані грошові кошти у сумі понад 8 млн гривень розміщено на депозитному рахунку АРМА у державному банку», - йдеться в повідомленні.


Досудове розслідування у кримінальному провадженні триває.

Як нагадали в прокуратурі, в межах вказаного кримінального провадження першому заступнику керівника КП «Дирекція з будівництва шляхово-транспортних споруд м. Києва» повідомлено про підозру за ч. 2 ст. 367 КК України, керівнику генпідрядної організації та двом керівникам підрядних організацій - за ч. 5 ст. 191 КК України.

Загальна сума заподіяних столичному бюджету збитків на цей час становить понад 150 млн гривень.
Підпишись на новини від me3.com.ua