ДІАМ перевірить в трьох містах об‘єкти з ознаками самочинного будівництва

Підписуйтесь на Telegram канал МЕтри
екскаватор

Державна іспекція архітектури та містобудування проведе позапланову перевірку низки об’єктів з ознаками самочинного будівництва – житлового комплексу в Дніпрі, торговельного комплексу в Нікополі та скандального будівництва за адресою Проспект Перемоги 50А в Києві.

Про це повідомив голова Державної іспекції архітектури та містобудування Семен Кривонос.

Як повідомив голова ДІАМ, вже сьогодні 20 жовтня головні інспектори будівельного нагляду вийдуть на перевірку такого житлового комплексу в Дніпрі.


Наступний об’єкт з ознаками самочинного будівництва, який перевірять головні інспектори – торговельний комплекс у місті Нікополь Дніпропетровської області.

Також, Семен Кривонос повідомив, що позапланова перевірка буде проведена щодо скандального об‘єкта за адресою Проспект Перемоги 50А у Києві. Там, поруч зі станцією метро та сквером у 2020 році розгорнули будівельний майданчик та викопали котлован. За інформацією у мережі Інтернет, планують незаконно звести багатоповерхівку та вже розпочали продаж квартир.

«Після здійснення необхідних заходів архітектурно-будівельного контролю, головні інспектори складуть протокол та винесуть припис про усунення виявлених порушень. Якщо замовники їх не усунуть - ми звертатимемось до суду, як це передбачає чинне законодавство. Закликаю замовників не перешкоджати проведенню перевірок і надати головним інспекторам доступ до об’єктів та необхідної документації», – зазначив Кривонос.
Підпишись на новини від me3.com.ua