Суд повернув Києву будівлю кінотеатру «Молодіжний»

Підписуйтесь на Telegram канал МЕтри
прокур

Святошинський районний суд Києва повернув столичній громаді будівлю кінотеатру «Молодіжний», що знаходиться у Святошинському районі міста. Свого часу ця будова у незаконний спосіб вибула з комунальної власності на користь приватних осіб.

Про це повідомила пресслужба Київської міської прокуратури.


«Будівля кінотеатру «Молодіжний» по вул. Рубежівській у м.Києві, яку побудовано ще у 1958 році, є власністю територіальної громади міста Києва. Рішення про відчуження вказаної будівлі не приймалось, її приватизація не проводилась. Однак, як з’ясувалося, право власності на це приміщення було зареєстровано за фізичною особою на підставі підробленого свідоцтва про право власності. У подальшому будівлю було перепродано», - йдеться в повідомленні.

Київська міська прокуратура звернулась до суду з позовом в інтересах держави в особі Київради про витребування цього майна. Суд погодився з доводами прокурора щодо незаконності вибуття з комунальної власності спірної будівлі та своїм рішенням задовільнив позов Київської міської прокуратури, витребувавши на користь територіальної громади цей об’єкт.
Підпишись на новини від me3.com.ua